vlakem

Pro cestu na stezku vlakem můžete použít Reiseauskunft a naplánovat si tak cestu. Dbejte přitom i na možností vlakového spojení s kolem Sparpreisfinders.
S Českými drahami ČD můžete dojet s kolem až na začátek Labské stezky do Vrchlabí. Cesta z Prahy trvá cca. 3 hodiny s 1-2 přestupy v Chlumci nad Cidlinou a Kunčicích n/L. K příjezdu na Labskou stezku v Německu použijte vlaky EC, do Bad Schandau, Dresden či Hamburg (délka jízdy cca. 7 hod., povinná rezervace pro kolo). Pro cestu do Cuxhavenu můžete použít pravidelných příměstských vlaků z Hamburgu bez povinné rezervace (délka jízdy cca. 100 minut).

dálkovým autobusem

Na Labskou stezku v Německu se můžete dostat i mezinárodním autobusovým spojem společností RegioJet a FlixBus. Do Drážďan trvá cesta přibližně 2 hod.(RegioJet), do Hamburgu 9 hod.(Flixbus, přeprava kola na nosiči) za poplatek).

vyhledat autobusové spojení

vlastním automobilem

Na stezku můžete přijet i vlastním automobilem. Jako start vašeho putování jsou vhodnější větší obce, protože se sem budete moci snadněji vrátit vlakem. Samozřejmě ale můžete své putování zahájit na jakémkoliv míste na stezce.

plánovač cesty