Skip to content
mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title=" "> </span>

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Uzavírka Labské stezky a objízdná trasa u Čelákovic

  • úsek: S*
  • 1.4.2020–30.4.2022

Z důvodu rekonstrukce železničního mostu v Čelákovicích je uzavřena část Labské stezky (CT 2), která vede pod tímto mostem po pravém břehu Labe. Objízdná trasa v úseku Čelákovice - Byšičky je vyznačena.

čtěte dál... »

Corona News na Labské stezce

  • 28.9.2020–30.9.2021

Ubytovací služby v ČR mohou již být v provozu pro rekreační účely, hosté však musí prokázat bezinfekčnost. Restaurace, hospody, bary či kavárny v ČR mohou již fungovat v plném provozu včetně vnitřních prostor (opět za podmínky prokázání bezinfekčnosti). Ubytování je opět možné i v sousedním Německu.

čtěte dál... »

Uzavírka mostu a objízdná trasa v Jaroměři

V Jaroměři je uzavřena část Labské stezky, vedoucí přes rekonstruovaný most přes řeku Úpu. Upozorňujeme proto na nutnost použít vyznačenou objízdnou trasu, vedenou po hlavních silnicích skrze město, Dbejte prosím zvýšené opatrnosti v dotčeném úseku.

čtěte dál... »

Evropská cyklistická federace zkoumala přístup evropských železničních přepravců k cyklistům

  • 23.7.2021–29.10.2021

Podmínky a možnosti cyklistů na evropských železnicích prověřila Evropská cyklistická federace. Mezi 69 hodnocenými dopravci se České dráhy v žebříčku umístily v první desítce. Zabodovaly především množstvím přepravovaných kol i sítí půjčoven ČD Bike.

čtěte dál... »