Skip to content
mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title=" "> </span>

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Mezinárodní konference o rozvoji Labské stezky

  • 22.4.2022–12.8.2022

Odborným doprovodným programem veletrhu cestovního ruchu REGIONY a TURISTPROPAG 2022 v Lysé nad Labem byla česko-německá konference s názvem „Po Labi o Labi v Česku a Německu na kole či lodí”. Sešlo se na ní téměř 50 odborníků z oblasti aktivní mobility, cestovního ruchu či výstavby a financování cyklistické infrastruktury z ČR a Německa.

čtěte dál... »

Labská stezka s novými službami pro cyklisty

  • 11.5.2022–30.9.2022

Na hlavní část letošní cyklistické sezóny je Labská stezka perfektně připravena. Vedle stále se zlepšující infrastruktury již nabízí i dostatek možností pro dobití elektrokol, první veřejné servisní stanice i slušné pokrytí turistickými přístřešky pro případ nepřízně počasí.

čtěte dál... »

Uzavírka cyklostezky v úseku Mělník – Praha – Čelákovice

  • úsek: S*
  • 20.6.2022–31.10.2022

Upozorňujeme na omezení provozu - uzavírku v úseku Mělník - Praha - Čelákovice. Od 20. 6. až do konce října 2022 bude v Praze probíhat rekonstrukce povrchu páteřní cyklostezky A2. Doporučujeme využít objízdnou trasu!!!

čtěte dál... »

Zrenovované infopanely v Hradci Králové

  • úseky: U, V
  • 27.6.2022–31.10.2022

Město Hradec Králové kompletně zrenovovalo 3 informační panely přímo na Labské stezce a vybavilo je novou grafikou s cykloturistickou nabídkou města. Nové je i horizontální značení Labské stezky u elektrárny Hučák.

čtěte dál... »