Skip to content
mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title=" "> </span>

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Uzavírka Labské stezky mezi Mělníkem a Kostelcem n. L.

  • úsek: S
  • 9.5.2023–31.3.2024

Upozorňujeme na úplnou uzavírku Labské stezky mezi Mělníkem a Kostelcem nad Labem, konkrétně v úseku Tuhaň - Kozly. Labská stezka zde bude uzavřena od od 10. 5. 2023 do konce března 2024. Důvodem uzavírky je výstavba nového úseku Labské stezky.

čtěte dál... »

Uzavírka cyklostezky na tubusu metra v Praze – Černém Mostě

  • úsek: S*
  • 21.8.2023–30.6.2024

Až do konce června 2024 bude uzavřena cyklostezka na tubusu metra mezi stanicemi Rajská zahrada a Černý Most kvůli rekonstrukci povrchu. Tento úsek je součásti propojky Prahy s Labskou stezkou ve směru na Lázně Toušeň a Čelákovice po cyklotrase A26/EuroVelo 4.

čtěte dál... »

Labská stezka a certifikace Cyklisté vítáni na veletrhu FOR BIKES

  • 13.2.2024–24.3.2024

Přijďte se seznámit s novinkami a zajímavostmi ze světa cyklistiky a cykloturistiky na veletrh FOR BIKES. Uskuteční se na výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. až 24. března. Těšit se můžete i na náš stánek s prezentací Labské stezky, dálkových tras EuroVelo a Greenways nebo cykloturistických služeb s certifikací Cyklisté vítáni.

čtěte dál... »