Skip to content
mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title="Joachim Harbeck/photocompany">Joachim Harbeck/photocompany</span>

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Uzavírka Labské stezky a objízdná trasa u Čelákovic

  • úsek: S*
  • 1.4.2020–30.4.2022

Z důvodu rekonstrukce železničního mostu v Čelákovicích je uzavřena část Labské stezky (CT 2), která vede pod tímto mostem po pravém břehu Labe. Objízdná trasa v úseku Čelákovice - Byšičky je vyznačena.

čtěte dál... »

Corona News na Labské stezce

  • 28.9.2020–30.9.2021

Ubytovací služby v ČR mohou již být v provozu pro rekreační účely, hosté však musí prokázat bezinfekčnost. Restaurace, hospody, bary či kavárny v ČR mohou již fungovat v plném provozu včetně vnitřních prostor (opět za podmínky prokázání bezinfekčnosti). Ubytování je opět možné i v sousedním Německu.

čtěte dál... »

Dokončení výstavby Labské stezky v Ústeckém kraji

Dostavbou dvou nových úseků Labské stezky prozatím dokončil Ústecký kraj výstavbu Labské stezky na území kraje. Do provozu byly na podzim 2020 předány hotové úseky cyklostezky mezi obcemi Račice - Hněvice a Třeboutice - Nučnice.

čtěte dál... »

Rok 2020 přinesl Labské stezce rekordní zájem uživatelů

Rok 2020 byl nejen ve znamení omezení souvisejících s pandemií koronaviru, ale byl také rekordní z hlediska návštěvnosti na Labské stezce. Automatické sčítače na stezce zaznamenaly zvýšený zájem uživatelů stezky na všech měřených úsecích.

čtěte dál... »

Ústecký kraj začíná s výstavbou Cyklostezky Ohře

Ústecký kraj zahájí výstavbu 135 kilometrů dlouhé Cyklostezky Ohře na území kraje. Celkem více než 300 km dlouhá přeshraniční cyklotrasa spojuje Bavorsko, Karlovarský a Ústecký kraj. Realizace výstavby by měla probíhat postupně v následujících letech.

čtěte dál... »

Uzavírka mostu a objízdná trasa v Jaroměři

V Jaroměři je uzavřena část Labské stezky, vedoucí přes rekonstruovaný most přes řeku Úpu. Upozorňujeme proto na nutnost použít vyznačenou objízdnou trasu, vedenou po hlavních silnicích skrze město, Dbejte prosím zvýšené opatrnosti v dotčeném úseku.

čtěte dál... »