mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title="Joachim Harbeck/photocompany">Joachim Harbeck/photocompany</span>
Joachim Harbeck/photocompany

Cykloprůvodce Labská stezka 2019 je již k dispozici

úseky: T, P, R, S*, U, S, V

19.2.2019–31.5.2019

Labská stezka je TOP evropskou dálkovou cyklotrasou a je jednoznačně jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších říčních stezek v Evropě. Včetně odbočky do Prahy nabízí stezka téměř 1.300 kilometrů jedinečného spojení historie, architektury a přírody. Vede atraktivním prostředím koridoru řeky Labe od pramene v Krkonoších až k Severnímu moři u německého Cuxhavenu. Průvodce v novém designu a s přehlednějšími mapami představí nejen vlastní trasu, ale nabízí i široký výběr ubytovatelů a služeb pro cyklisty podél celé Labské stezky.

Aktualizovaný Oficiální cykloprůvodce Labská stezka 2019 byl slavnostně pokřtěn ve čtvrtek 21. února 2019 ve 14 hod. v expozici Ústeckého kraje - Brány do Čech v rámci veletrhu Holiday World Praha za účasti partnerů společného marketingu stezky z Česka i Německa. Následně bude průvodce po celý rok zdarma k dispozici na všech velkých veletrzích cyklistiky a cestovního ruchu po celé Evropě, v informačních centrech podél Labe a zařízeních s certifikací Cyklisté vítáni podél trasy. Objednat si za cenu poštovného můžete i tištěnou verzi brožury. Cykloprůvodce Labská stezka 2019 je opět součástí ediční řady agentury CzechTourism.