mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title="Joachim Harbeck/photocompany">Joachim Harbeck/photocompany</span>
Joachim Harbeck/photocompany

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Úplná uzavírka mostu přes Labe v Mělníce!!!

  • úseky: S, S*, R
  • 3.11.2017–31.10.2018

Most Josefa Straky v Mělníce, po kterém je vedena i Labská stezka, je zavřený už od listopadu 2017 a to i pro chodce a cyklisty. Je totiž ve výrazně horším stavu, než se původně předpokládalo. Použijte, prosím, objízdnou trasu nebo využijte zřízeného přívozu.

čtěte dál... »

O budoucnosti využití Labe pojednávala akce „Dialog Labe“

  • úseky: O, P
  • 27.8.2018–27.10.2018

Na 20 zástupců ekologických organizaci, vědců a politiků z Česka i Německa se vydalo v pondělí 27. srpna na raftech po řece Labi z Děčína do Bad Schandau. Hlavním cílem akce „Dialog Labe“ byla diskuze o směřování využití tohoto evropského veletoku v dobách stále častější nižší hladiny řeky.

čtěte dál... »

Ve Štětí byla symbolicky ukončena letní turistická sezóna na Labské stezce

  • úsek: R
  • 24.9.2018–24.10.2018

V pátek 21. září 2018 byla v rámci týdne mobility uspořádána ve Štětí akce Podzimní zamykání Labské stezky. Akcí byla symbolicky uzamčena Labská stezka v regionu Brány do Čech. Propagačně-vzdělávací formou byla návštěvníkům prezentována turistická lákadla na Labské stezce

čtěte dál... »

Aktuální upozornění

V uvedené termíny může docházet k omezení či uzavírkám na následujících úsecích.

úsek R

úsek S

úsek S*