mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title="Joachim Harbeck/photocompany">Joachim Harbeck/photocompany</span>
Joachim Harbeck/photocompany

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

V Ústeckém kraji pokračuje výstavba chybějících úseků Labské stezky.

  • úseky: P, R
  • 10.1.2019–30.11.2019

Do konce října roku 2020 by dle plánu výstavby měly být dobudovány poslední chybějící úseky Labské stezky v Ústeckém kraji. Ústecký kraj, jakožto hlavní investor výstavby stezky, získal ze SFDI a IROPu finanční zdroje na vybudování následujících úseků 3. etapy výstavby: Račice – Hněvice, Dobříň – Račice, Třeboutice – Nučnice.

čtěte dál... »

Slavnostní otevření parkovací cyklověže v Kolíně

  • úseky: T, U
  • 13.5.2019–13.8.2019

Ve středočeském kraji je od května k dispozici další parkovací cyklověž na bezpečnou úschovu kol pro cyklisty a cykloturisty - parkovací cyklověž v Kolíně. Uživatelé v ní mohou kolo uschovat celodenně i s brašnami či helmou a vydat se "nalehko" třeba na prohlídku města či jeho okolí.

čtěte dál... »

Ústí nad Labem hostilo závěrečnou konferenci přeshraničního projektu Turistika s výhledem

  • úsek: P
  • 13.6.2019–26.7.2019

Ve středu 5. června 2019 se v sále Krajského úřadu Ústeckého kraje sešli zástupci organizací cestovního ruchu, aby zhodnotili výstupy přeshraničního projektu Turistika s výhledem. Více jak tři roky díky němu probíhala intenzivní spolupráce mezi Turistickým svazem Saska, Destinační agenturou České Švýcarsko a Destinační agenturou České středohoří.

čtěte dál... »

Krkonošské cyklobusy již v provozu

  • úsek: V
  • 17.6.2019–29.9.2019

Z Vrchlabí vyjíždí cyklobusy, které vás i s kolem dovezou do vzdálenějších míst Krkonoš, a to například do Harrachova či Malé Úpy, anebo do Podkrkonoší do Kuksu, odkud se můžete vydat po nově vybudované Labské cyklostezce přes Smiřice až do Hradce Králové.

čtěte dál... »