mapa & GPS poloha předpověď počasí
<i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i><span title="Joachim Harbeck/photocompany">Joachim Harbeck/photocompany</span>
Joachim Harbeck/photocompany

Aktuality z Labské stezky

Kde se co staví na Labské stezce, kde jsou jaké objížďky, nejezdí někde přívoz? Labská stezka měří více než 1.200 km a u tak dlouhé cyklotrasy je pravděpodobné, že se někde právě staví nový úsek nebo něco opravuje. Všechny nám známé informace proto nahráváme přehledně na společný web. Tímto se snažíme Vám poskytnout ty nejaktuálnější informace o Labské stezce.

Nové tipy, zážitky, fotky či videa naleznete na našem facebookovém profilu Labská stezka.

Začala stavba nového úseku Labské stezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem

  • úseky: U, V
  • 3.7.2018–28.12.2018

Stavba první etapy cyklostezky, která v budoucnu spojí Hradec Králové a Pardubice, byla včera slavnostně zahájena ve Vysoké nad Labem. Stavební práce by měly být hotové do konce tohoto roku. Trasa cyklostezky bude v budoucnu pokračovat až do Pardubic a stane se důležitou součástí mezinárodní Labské stezky.

čtěte dál... »

Pardubice hostily mezinárodní konferenci o rozvoji Labské stezky a Národní setkání aktérů sítě dálkových páteřních cyklotras ČR.

  • úsek: U
  • 26.10.2018–28.2.2019

Labská stezka je TOP evropskou dálkovou cyklotrasou a patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším říčním stezkám v Evropě. Udržení této skvělé pozice, další rozvoj produktu a směřování společného česko-německého marketingu - to byla stěžejní témata mezinárodní konference Labská stezka 2018, která se uskutečnila ve dnech 24. a 25. října v Pardubicích. Konferenci ve stejném místě předcházelo Národní setkání krajských cyklokoordinátorů k aktualizaci Cyklostrategie ČR a budoucí podobě sítě dálkových cyklotras ČR.

čtěte dál... »

Rekordní počet přepravených cestujících v Krkonošských cyklobusech

  • úsek: U
  • 15.11.2018–25.1.2019

Na šesti trasách cyklobusů, včetně páteřní linky z Harrachova, přes Jilemnici, Vrchlabí, Janské Lázně, Svobodu nad Úpou, Pec pod Sněžkou, Horní Malou Úpu (Pomezní boudy) a zpět, bylo přepraveno rekordních 40 266 cestujících a 3 917 kol.

čtěte dál... »