Aktuality

Přírůstky certifikovaných zařízení Cyklisté vítáni na Labské stezce

Více než 160 certifikovaných zařízení na Labské stezce již získalo certifikát Cyklisté vítáni, polovina z nich jsou ubytovací zařízení. Na oficiálním webu Labské stezky přibyla nově i sekce ubytování, kde jsou certifikovaná zařízeni na stezce souhrnně prezentována.
 

Představujeme nová místa s certifikací Cyklisté vítáni

Cyklokemp Loděnice

Cyklokemp Loděnice je ideální místo na ubytování pro cyklisty, turisty, sportovce a vodáky. Díky sportovnímu zázemí je i vhodným místem na krátkou aktivní dovolenou s přáteli nebo pro rodiny s dětmi. Využít jej mohou i sportovní kluby pro krátkodobá soustředění. Cyklokemp se nachází na Labské stezce v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště Brná u Labe. 
 

Zeptali jsme se Jitky Schořové, majitelky kempu na dvě otázky:
 

Labská stezka zažívá v posledních letech i díky společnému česko-německému marketingu nárůst na oblibě. Vnímáte nárůst zájmu u cizinců i ve Vašem cyklokempu?
 

J.S.: Labská stezka obecně nabírá na atraktivitě i zájmu cykloturistů. V loňském roce byl počet ubytovaných domácích i zahraničních cyklistů v našem kempu téměř shodný. Uvítali jsme cyklisty z celé republiky, ze zahraniční pak především z Německa a překvapivě Holandska. Němci jsou velmi aktivní cyklisté i turisté a po celou sezónu jich naším cyklokempem denně projede několik desítek.
 

Využíváte kromě certifikace Cyklisté vítáni i možností společné propagace Vašeho zařízení v rámci česko-německého marketingu (např. prezentaci v oficiálním cykloprůvodci Labské stezky 2015 a jiných? Co by vám z marketingu ještě mohlo zlepšit návštěvnost?
 

Inzerujeme pravidelně v oficiálním cykloprůvodci Labskou stezkou nebo v podrobném průvodci Labské cyklostezka: Hřensko-Mělník-Praha. Využíváme ubytovací internetové portály. Spolupracujeme také s Destinační agenturou České středohoří. Výhledově plánujeme využití německých inzercí a map určených pro cyklisty, případně online portálů.