Aktuality

Cykloprůvodce LABSKÁ STEZKA 2016 je již k dispozici

Pro rok 2016 jsme pro Vás ve spolupráci s partnery opět připravili mezinárodního průvodce pro českou i německou část Labské stezky. Vychází v nákladu 260.000 ks a v osvědčeném formátu poskytuje informace o hlavních atrakcích podél celé stezky, lodním spojení, přívozech, informačních centrech a certifikovaných službách a možnostech ubytování pro cyklisty. Průvodce má 104 stran a je stejně jako v předchozích letech k dispozici zdarma.

Průvodce tak přináší souhrnné informace pro zájemce o putování po Labské stezce včetně přehledu možností ubytování  pro cykloturisty v různých cenových kategoriích, od kempů až po čtyřhvězdičkové hotely, od ubytování v soukromí na venkově až po hotely ve velkoměstech, všechny certifikované dle kritérií Cyklisté vítáni či německého cykloklubu ADFC. Obsahuje i oientační mapy jednotivých úseků stezky, které poskytnou informace o poloze v rámci stezky i o hlavních atrakcích na daném úseku Labské stezky.

Průvodce je již nyní k dispozici v elektronické podobě. Zároveň společně s partnery spouštíme jeho distribuci, aby již před zahájením cyklosezony 2016 byl k dostání nejen na všech relevantních tuzemských a zahraničních veletrzích s cyklistickou tématikou, ale i ve všech informačních centrech podél Labské stezky a u certifikovaných služeb na stezce.

Věříme, že si
díky perfektímu zázemí kvalitních služeb i díky našemu průvodci Vaše putování po jedné z nejkrásnějších dálkových stezek v Evropě opravdu užijete!
 

Fotogalerie