Aktuality

Horský půlmaraton, Špindlerův Mlýn, 7. 10.

Seriál závodů HORSKÝ PŮLMARATON bude uzavírat klání v Krkonoších. Máte rádi hory? Baví vás pohyb na čerstvém vzduchu, závodíte rádi, a to ať s druhými, nebo jen se sebou samým? Proč nezkusit první říjnový víkend HORSKÝ PŮLMARATON v krásném prostředí Krkonoš, v okolí Špindlerova Mlýna.

Máme nádhernou, i když náročnou trať s fantastickými výhledy. Trasa vede podél Labské přehrady, Labe a od Michlova mlýna následně stoupá po trailových cestách podél Dřevařského potoka k boudě Na pláni. Zde je občerstvovací stanice, odděluje se kratší 11 kilometrová trať a dlouhá pokračuje po zelené turistické trase na Klínové boudy a odtud krásným seběhem po modré turistické cestě okolo Stohu zpět do cíle závodu. Dětský závod je součástí všech našich akcí, a proto ani zde nemůže chybět.

Co by mělo náš závod odlišit od ostatních je i „sociální“ rozměr této akce. Na trase a při organizaci nám budou pomáhat děti z dětského domova ve Vrchlabí a právě pro ně bychom s Vaší pomocí chtěli uspořádat sbírku. O co se jedná? Skoro při všech velkých závodech tohoto typu, dostanete spoustu zbytečností od sponzorů celé akce např. tričko, které většinou skončí na dně skříně. My vám nic takového nedáme, naopak Vás poprosíme, podívat se na do Vašich skříní a šuplíků, případně do sklepů a na půdy, zda byste nenašli sportovní věci (oblečení nebo i stará kola, koloběžky, tenisové rakety apd.), které už nepoužíváte, ale dětem z dětského domova by udělali radost. Předem moc děkujeme! :)

Bližší info na webu akce.

Fotogalerie