Aktuality

Děčín zve na zahájení turistické sezóny dne 1. 4. 2017

Parádní program, skvělá muzika, soutěže, běžecký závod se super cenami, testovací jízdy elektrovozů a hybridů značky Volkswagen, elektrokol, koloběžek a také báječné jídlo a pití nebudou chybět na třetím Zahájení turistické sezóny, které se letos koná 1. dubna na Smetanově nábřeží v Děčíně. Den zakončí party na lodi Cargo Gallery.

První sobota v dubnu bude v Děčíně opravdu nabitá zajímavými akcemi. Po celém městě můžete oslavovat novou turistickou sezónu a vyzkoušet si plno zajímavých věcí, které jsou připraveny pro návštěvníky města. Smetanovo nábřeží totiž nebude jediné zajímavé místo. Ve stejný den se totiž poprvé letos otevřou zámecké zahrady, hřiště U Kocánka a muzejní expozice na zámku. Synagoga bude zdarma přístupná prakticky po celý den a vstupenky do ZOO a do vnitřního bazénu Aquaparku koupíte s 50% slevou.

Pokud vás zajímá historie města, určitě si nesmíte nechat ujít komentované prohlídky zajímavých míst města. S odborným průvodcem Klubu českých turistů se můžete také vypravit na krásný výlet do Dolního Žlebu nebo se můžete vydat na krátkou plavbu výletní lodí po Labi. Pokud vás zajímá Nordic Walking a nevíte, jak na to, nevadí. Poradí zkušená instruktorka tohoto populárního sportu Jana Lemfeldová.

Bližší info a kompletní program akce na webu města.

Fotogalerie